Katedry Świętego Piotra Apostoła, święto

Marty, Małgorzaty

„Postępuj tak, jakby wszystko zależało od ciebie, nawet jak wszystko zależy od Boga.”
św. Augustyn

1 P 5, 1 - 4
Mt 16, 13 - 19

Bierzmowanie 2020

Rejestracja

Każdy kandydat do przyjęcia bierzmowania w roku 2020 proszony jest o wypełnienie formularza rejestracyjnego, do którego link znajduje się poniżej.

Formularz należy wypełnić do 31 października 2019.

Aby wypełnić formularz trzeba pozyskać informacje na temat swojego Chrztu Św. Potrzebne informacje to:
  • Data Chrztu Św.
  • Parafia i miejscowość Chrztu Św.
  • Dla osób chrzczonych w innej parafii: Zaświadczenie o przyjęciu sakramentu Chrztu Św. *

Wypełnij formularz

* O zaświadczenie należy postarać się w parafii Chrztu Św. W przypadku trudności z uzyskaniem zaświadczenia, można wgrać skan pamiątki przyjęcia Chrztu Św.

Wydarzenia

4 października 2019, godz. 19:00 - Msza Młodzieżowa - złożenie deklaracji o chęci przyjęcia sakramentu Bierzmowania, podział na grupy.